شرکت فراسبز آریا جم

تولید کننده و تامین کننده مواد اولیه و محصولات آرایشی بهداشتی

02:29 .:. 1403/03/11

درباره شرکت فراسبز آریاجم

محصولات شرکت فراسبز آریا جم در رنج گسترده ای از صنایع قابل استفاده اند!

محصولات شما بدون نگهدارنده پایداری بالایی نخواهند داشت و بعد از مدتی با کپک و باکتری شما را غافلگیر خواهند کرد. اگر خوش شانس باشید میکروب ها تغییر ظاهری ایجاد می کنند ولی بدتر از آن ممکن است نمود ظاهری نداشته باشد اما سلامت مصرف کننده را به خطر بیندازد. اگر تولیدکننده شوینده، ،مواد آرایشی بهداشتی، کاغذ ، رنگ، خمیر، هستین ؛ استفاده از نگهدارنده ها از آلودگی محصولاتتان پیشگیری می کند و شما را از عوارضی مانند بوی نامطبوع، تغییر رنگ، تغییر ویسکوزیته، دو فاز شدن وخوردگی در امان نگه می دارند. شرکت دانش بنیان فراسبز انواع نگهدارنده ها را فرمول و تولید می کند و تا آخر راه با شماست. برای مشاوره در خرید با ما در تماس باشید.

ارزش های ما

ارزش های ما حول محور تامین محصولات ایمن، سالم و موثر برای نیازهای صنعت شماست. ما متهد به استفاده از نوآوری های مورد نیاز و تامین نیاز مصرف کنندگان هستیم.

پروسه کاری ما

متخصصین شرکت فراسبز با بررسی تخصصی حوزه فعالیت و محصول شما و همچنین شرایط تولید، نگهداری و عرضه؛ بهترین نوع نگهدارنده را برای محصولات تولیدی شما فرموله خواهند کرد.

بایوساید صنایع غذایی
انتخاب بایوساید مناسب با حوزه فعالیت شما
نگهدارنده صنایع آرایشی و بهداشتی
چگونگی ارائه خدمات شرکت

پروسه کاری و چگونگی ارائه خدمات شرکت فراسبز آریا جم​

بایوساید و نگهدارنده های قابل استفاده در هر صنعت باید به درستی انتخاب شوند؛ شرکت فراسبز آریا جم در یک پروسه کاری مشخص بهترین نگهدارنده را برای شما فرموله میکند.

میکروبیولوژی

سنجش آلودگی محیط
آزمون های مواجهه میکروبی (Challenge test)
MIC

آنالیز

تست های پایداری
انتخاب مواد اولیه
انتخاب حلال مناسب در فرمول

فرمول کردن

سنجش پایداری نگهدارنده در فرمول
تست عملکرد نگهدارنده در محصول
امتزاج پذیری با فرمول محصول

farasabz_com-personal-care-product-holders-min

مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی

ایزوتیازولین شرکت فراسبز آریا جم

ایزوتیازولین

biocide-3

نگهدارنده صنایع آرایشی و بهداشتی

07-farasabz_biocide-in-color-min

نگهدارنده های رنگ، رزین و چسب

farasabz_com-personal-care-product-holders-min

مواد اولیه صنایع آرایشی بهداشتی

ایزوتیازولین شرکت فراسبز آریا جم

ایزوتیازولین

biocide-3

نگهدارنده صنایع آرایشی و بهداشتی

07-farasabz_biocide-in-color-min

نگهدارنده های رنگ، رزین و چسب

چرا به خدمات شرکت فراسبز آریا جم (تولید کننده بایوساید و نگهدارنده ها) نیاز داریم؟

مزایای کلی استفاده از بایوساید و نگهدارنده

میکرو ارگانیسم ها جزء جدایی ناپذیر زندگی انسان هستند. وجود آنها با اینکه فواید و کاربرد هایی برای انسان و صنعت دارند، اما خیلی اوقات باعث ایجاد بیماری در انسان ها و حیوانات میشوند. همچنین آلودگی میکروبی باعث فساد و نابودی محصولات شده و در بعضی مواقع خسارت های کلان اقتصادی و جبران ناپذیر وارد میکنند. نگهدارنده ها موادی ضروری اند که به محصولات مختلف در مراحل مختلف تولیدشان اضافه میشوند تا از رشد میکرو ارگانیسم ها جلوگیری کرده و یا رشدشان را به حداقل برسانند. ایزوتیازولین به عنوان ماده نگهدارنده در صنایع مختلف آرایشی و بهداشتی و همچنین به عنوان عامل باکتری استاتیک یا مهارگر باکتری و قارچ استاتیک یا ضد قارچ و جلبک در صنعت تصفیه آب و فاضلاب کاربرد دارد و شما میتوانید با توجه به حوزه فعالیت خودتان؛ محصولات متنوعی را که این شرکت ارائه میکند خریداری نمایید؛ شما میتوانید برای ثبت سفارش فوری از طریق تماس تلفنی یا از طریق فرم ثبت سفارش اقدام نمایید.

اضافه کردن نگهدارنده ها چه سودی دارد؟

فواید استفاده از نگهدارنده چیست و چرا آنها را مورد استفاده قرار میدهیم؟

اضافه کردن نگهدارنده ها به محصولات باعث حفظ کیفیت آنها و سلامت مصرف کننده می شوند. برای مثال اضافه کردن نگهدارنده به شامپو از آلودگی میکروبی آن جلوگیری کرده و کیفیت شامپو را در طول مدت مصرف حفظ می کند، بنابراین؛ مصرف کننده محصولی سالم را استفاده خواهد کرد و بیماری های پوستی و ریزش مو به دلیل میکروب ها، او را تهدید نخواهند کرد.مثال های مشابه بسیاری از مصرف نگهدارنده ها در صنایع شوینده و بهداشتی وجود دارد، به علاوه نگهدارنده ها در صنایع چسب، رنگ، رزین، فلزکاری، چوب، تصفیه آب، محصولات ساختمانی ، ملات بتن و سیمان و… از حمله میکروارگانیسم ها جلوگیری کرده و از خسارت های اقتصادی بسیاری جلوگیری می کنند.

جدیدترین مقالات شرکت فراسبز آریا جم

محصول بدون نگهدارنده
صنایع آرایشی بهداشتی

تولید محصولات آرایشی بهداشتی بدون نگهدارنده

مقدمه: امروزه در دنیای محصولات آرایشی بهداشتی ، ساخت فرمول های بدون نگهدارنده بسیار محبوب مصرف کنندگان است و تبلیغات زیادی بر علیه استفاده از

نگهدارنده و بایوساید

نکات لازم در انتخاب نگهدارنده ی رنگ

با توجه به اینکه رنگ روی سطوح مختلفی مانند؛ چوب، گچ ، فلز، پلاستیک و.. پرداخت می شود، نگهدارنده ی مناسب آن را انتخاب کنیم.

حلال ها و مواد شیمیایی

نگهدارنده های صنایع رنگ

رنگ ها نیز از حمله ی میکروارگانیسم ها در امان نیستند. در هر مرحله از تولید رنگ تا انبارشدن و حتی بعد از پرداخت شدن

صنایع آرایشی بهداشتی

نگهدارنده های محصولات مراقبت شخصی

پرزرواتیوها مواد ضروری ای هستند که به محصولات اضافه می شوند تا از رشد میکروارگانیسم ها جلوگیری کرده ویا رشدشان را به حداقل برسانند. اضافه

سوالات متداول مشتریان فراسبز

یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران صنایع پیش از خرید انواع بایوساید و نگهدارنده سوالاتی است که هرچه سریعتر میخواهند به پاسخ آن دسترسی پیدا کنند. دراین بخش از وبسایت شرکت فراسبز آریا جم به برخی از سوالات متداول شما عزیزان پاسخ داده ایم که میتوانید جهت کسب اطلاع آنها را مطالعه نمایید و همچنین اگر سوالی دارید؛ از طریق بخش ارتباط با ما در میان بگذارید.

نگهدارنده ای که برای صنعت خود انتخاب می کنید باید از دو منظر شیمیایی و میکروبیولوژی جوابگو باشد. شیمیایی به این معنی که با فرمولاسیون محصول قابل امتزاج باشد و باعث تغییر فاز و ویسکوزیته و رنگ محصول و... نشود. میکروبیولوژی به این معنی که در تست های میکروبی مختلف مثلا تست چلنج، MIC و ... دوز بهینه ی آن مشخص شود و متناسب با نوع میکروارگانیسم هایی باشد که ممکن است بعدها محصول را آلوده کنند.

برای بررسی دقیق تر می توانید مقاله "قبل از خرید نگهدارنده بخوانید! " را مطالعه کنید یا با ما در تماس باشید.

بله . اگر نمی دانید برای رفع آلودگی محصولاتتان چه کنید اگر قبلا بایوساید و نگهدارنده ای مصرف می کردین اما الان موجود نیست و موارد دیگر، به شما راهنمایی داده می شود.
برای خرید با شماره دفتر 02146892612 و یا 09122253537 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره تخصصی را پر کنید ؛ ما راهنماییتون می کنیم.
بله بسیاری از مواد آلی و معدنی که در مواد طبیعی مانند چای، نعنا و برخی از ادویه ها و مواد خوراکی و کانی ها وجود دارند خواص نگهدارندگی و میکروب کشی دارند، اما میزان ماده اکتیو موجود در آنها به قدری نیست که جای نگهدارنده های شیمیایی را بگیرند.
نگهدارنده ها مواد ضروری ای هستند که به فرمولاسیون های مختلف اضافه می شوند تا ریسک آلودگی میکروبی محصولات را در مدت تاریخ انقضای محصول حفظ کنند. حال از آنجایی که وجود میکروب ها غیر قابل اجتناب است وجود نگهدارنده ها باعث می شود تا لود میکروبی کم و استاندارد شود و محصولی سالم به دست مصرف کننده برسد.